| anadanielaaaaa181 a întrebat:

Daca faci/ti se face sex oral si practici masturbarea comuna, inseamna ca ti-ai inceput viata sexuala?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pettingul reprezinta un "sex surogat" deci totul ramane la aprecierea fiecaruia dintre noi. big grin

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Și practic, de fapt.winking

| BlackRose03 a răspuns:

Daca esti o curva care e toata ziua cu mintea la **** si o si sugi da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SorinelF86 a răspuns:

Cam da, cand experimentezi ceva sexual de mai multe ori inseamna ca esti activ/a sexual, viata sexuala nu inseamna doar penetrare, totul incepe de la creier

| tickey a răspuns:

Poti spune ca ai inceput viata sexuala la nivel psihologic si partial fizic. Ca sa spui ca tiai inceput viata sexuala practic, trebuie sa existe penetrarea, actul sexual normal in sine. Asta e parerea mea.