| SuntUnAnonim15 a întrebat:

Salut, daca la 15 ani jumate am penisul de 14 cm e bine? Si cat credeți ca mai creste? Iubita mea vrea sa facem sex dar mi frica sa nu Rada de mine. Stiu ca nu contează marimea dar o sa se ‘’mulțumească’ cu atat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani foloseste cucul pentru pipi si lasa sexul, ca-i mult prea devreme pentru asta.
La vrsata asta, trateaza-ti iubitele cu suc si prajitura si plimbati-va cu bicicletele, ca sexul se manaca mai tarziu, peste vreo 2-3 ani!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal. Daca ea vrea, inseamna ca a simtit ca ai o scula care o poate satisface.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e bine, mai ales pentru varsta ta.

| Sinn3R69 a răspuns:

O sa creasca pana la 19 ani nu iti face griji continua sa dai **** si o sa creasca pana la 20 cp si o sa fie satisfacuta iubita ta