| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o "problema" cu marimea penisului meu care la 17 ani masoara aproape 12 cm, mie mi se pare chiar mic, si imi e si frica cand fac sex sa nu rada de mine sau sa zica "doar atat?". Pot satisface o femeie cu 12 cm ai mei, va mai creste? Mie imi cam este rusine cu penisul meu. Rog seriozitate fara mistouri sau alte chestii.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ESte intr-adevar foarte mic.
Iar de crescut, nu va mai creste, ca si-a incheiat cresterea de la 16 ani.
Te sfatuiesc sa inveti tehnici ajutatoare ca sa poti satisface o fata/femeie, pentru ca, organul tau, nu are sanse sa o faca.
Din pacate, nu-i rusine sa ai un cuc atat de mic, mai rusinos este sa fii limitat la minte si sa nu incerci orice varianta ajutatoare, ca sa-ti completezi munca de satisfacere.

| alina2k18 a răspuns:

E micwinking eu nu m-as *** cu asa cevawinking
Sanse aproape 0 sa mai creascawinking
Focuseaza-te pe carierawinking mai bine, big grin intelegi tuwinking
PS: poti satisface si cu... LIMBA!

| anamaria82726 a răspuns (pentru alina2k18):

De ce esti asa rea? Doar nu e vina lui..asa il are si gata

| Catalin013 a răspuns (pentru alina2k18):

In ce fel pe cariera? laughing Si grosimea crezi ca ajuta?

| alina2k18 a răspuns (pentru Catalin013):

Ajuta si grosimea, dar...

| SupMates a răspuns (pentru alina2k18):

? deci ma omoara raspunsurile tale

| alina2k18 a răspuns (pentru SupMates):

winking mai inveselesc si eu lumea laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

E micuţ, dar nu e micropenid, adică se poate si mai rău... Dacă e grosuţ cu siguranţă satisfaci o mare parte dintre femei. Dacă nu, sunt şi femei care se multumesc cu mai puţin, dacă compensezi pe alte părţi.

| Doja a răspuns:

Stai linistit, tehnica compenseaza marimea.

Nu inteleg de ce ti-e rusine... ti-ai masurat-o comparativ pe o masa cu a altora care au actionat pe aceleasi femei? Daca da, cum ai ajuns in situatia asta? Daca nu, atunci termina cu prostiile.

Sau poti sa-ti cauti fete mai mici.

| anonim_4396 explică (pentru Doja):

Nu, nu am masurat-o cu a altora dar din cate am vazut pe aici na asta e atat o am
Si aste cu fetele mai mici ar merge acum da peste un an nu prealaughing

| anamaria82726 a răspuns:

Nu, nu va mai creste. In erectie probabil are mai mult de 12 cm... poti satisface doar o fata care e incepatoare, gen virgina. Cele care nu sunt nu prea vor simti nimic din pacate

| asdf2kpower a răspuns:

Spune minciuni, poate-ți creștewinking

| Catalin013 a răspuns:

Dar femeile nu vor simti nimic nici la grosime gen daca la lungime e mic, la grosime eu zic ca e mai bine, macar nu e si susubtielaughing)