| coadadematura a întrebat:

Salut,iubita mea vrea sa facem sex,amandoi suntem virgini si nu avem mult timp de cand suntem impreuna. Evident eu am acceptat dar totusi imi este frica,am penisul mic, eu cred ca este un penis foarte mic, 12 cm in stare erecta si pe deasupra ejaculez si foarte rapid si imi este frica sa nu rada de mine, dupa sa nu mai vrea sa facem sex si sa ma mai si barfeasca ca o cred in stare... Ce as putea face? Sincer imi este frica si oarecum rusine sa fac sex deoarece am penisul mic. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur nu va rade in timpul dezvirginarii, fiindca chiar si acel penis al tau a carei marime este intr-adevar destul de mica, ii va provoca atat de multa durere incat numai de ras NU va avea ea chef. In mod aproape sigur, durerea dezvirginarii ii va induce ideea ca in vagin i-a fost bagat ceva foarte mare si foarte gros si se va ruga sa se termine cat mai repede totul. Aceasta situatie se va intampla si repeta in cazul primelor cateva acte sexuale. Pe urma va trebui sa te inveti sa-ti folosesti cat mai bine, ba chiar perfect si celelalte dotari ''suplimentare'' cu care esti inzestrat de la natura : degetele, buzele si limba. Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De riscul asta nu vei scapa nici acum, nici peste ani. Ideal este sa inveti sa satisfaci si altfel decat cu penisul, daca vrei sa tii o fata langa tine.
Nu uita sa folosesti prezervativ la toate partidele de sex, macar sa nu aveti traume psihice dupa aceea, ca ai lasat-o gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu vrei sex cu ea, poti sa o refuzi sau sa-i spui ca nu esti pregatit sa faci sex cu ea.

| Sofer a răspuns:

Macar spune si cati cm are.

| Goete a răspuns:

Poti cere ajutorul unui prieten bun, doi veti putea cu ea.
Tu primul, la inceput e bine ca e mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o crezi in stare de asa ceva, deci practic nu ai incredere in ea, de ce este "iubita" ta? Daca nu o consideri sincera, daca nu crezi ca te iubeste, daca nu ai incredere in ea, de ce sunteti intr-o "relatie"? Eu chiar nu pot sa-mi explic, poate m-ajuti.

Ca sa-ti raspund la intrebarea pe care n-ai pus-o, 12cm e media in Romania, deci e fix mediu, nu mic, avand in vedere ca traim in Romania.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Subscriu. De ce ai fi cu o persoana care iti da impresia ca ar fi deosebit de capabila sa iti faca rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai încredere în actuala, atunci asta nu e relație. Și adevărat pentru ca trebuie sa gândești de doua ori înainte de a-ți da chiloții jos și mai ales în fata cărei persoane. Tu trebuie sa știi dacă merita sau nu merita. Eu cred ca pana la sex trebuie timp de cunoaștere. Prea repede prietene. Ea poate cauta numai sex, apoi te mai faci și de cacao. Iar măsura penisului nu e chiar atât de importantă. Comportamentul non verbal ar trebui sa îți arate ce cauta mai exact ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăă... Și ea e virgina... Scuze. Nu stiu ce sa zic.