| David0112 a întrebat:

Dacă o femeie care este însărcinată își face analize de sânge și urină, îi iese în urină că e însărcinată sau trebuie să facă o analiză specială prin care să își dea seama?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ether a răspuns:

Sunt suficiente analize de sange, dar pentru ceva mai rapid dar nu extrem de sigur, se gasesc teste direct la farmacie.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa faca o analiza speciala. Altfel, la analizele obisnuite de sange si urina, nimeni nu isi va da seama ca e insarcinata

| MihaiNicu23 a răspuns:

Analiza speciala va confirma ce a iesit pe urina din cate stiu eu.