| VD_1321 a întrebat:

Salut, dati idei de cadouri pentru aniversarea a unui an si jumate de cind suntem in preuna.

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mi se pare stupid sa sarbatoresti anii impreuna, stai cu acea persoana nu pentru o obtine un trofeu, ci fiindca ti-e bine si ii e bine cu tine!

| harciog a răspuns:

Fiti sinceri, fiti amindoi in continuare, nu cadourile aduc iubirea.Cel mai frumos cadou il pastrezi in inima toata viata.

| xxdd a răspuns:

Este cam aiurea sa sarbatoresti un an si jumatate.
nu stiu. faceti ceva impreuna thinking Gatiti un mic tort cu o lumanare cu cifra 1, 5 laughing

| delisa a răspuns:

Un ursulet mare de plus cu poza voastra pe mijloc si sa scrie sub ea te iubesc!

| Diiiiaaaa a răspuns:

Un inel interesant, o cina romantica

| Cristi_8211 a răspuns:

Unei fete tot timpul imi plac bijuteriile,

| lov343v3rally a răspuns:

Eu propun un breloc in forma de inimioara si o ciocolata! poate un ursulet!

| mihaitaulescu_6896 a răspuns:

Bilete la un film de dragostewinking sau un inel...