| anonimus11269 a întrebat:

De 5 luni sunt cu o fata care ii de alta religie (martora a lui iehova) si astazi a aflat mama ei de noi. Problema ii ca nu a certat-o sau pedepsit, ci a pus-o sa aleaga intre religie si mine. Ea a zis ca nu stie ce sa aleaga. Ce credeti ca o sa aleaga? Funda

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Păi ea cum s-a născut? Din eprubetă? Relație=>Bărbat+Femeie=Copii, absolut religios și normal. Probabil sunteți puțin cam mici dar e absolut normal, n-are de ce să aleagă religia. Nu zice nimeni că e ori una, ori alta. Pot fi și amândouă, evident, nu mă refer că noaptea să faceți sex iar ziua la biserică. Vorbește tu cu ei dacă ții la ea și dacă merită efortul... evident, dacă ai atâta tupeu în tine. Salut

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Normal ca religia dohhhhh

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde cat de tare au reusit sa-i spele creierul si cat de mult au reusit sa-i indeparteze circumvolutiunile.

| MidnightR a răspuns:

Religia.
Practic i-a spus sa aleaga intre ei si tine.Cel mai bine ar fi sa gaseasca o cale de mijloc.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Globul de cristal zice ca religia

| wasilika24 a răspuns:

Depinde de cit de tare tine la tine dar mai multe sanse ca o sa aleaga credinta