| 3xtr3m3ionutz a întrebat:

De aproape o luna vorbesc cu o fata merg impreuna cu ea oriunde si nu stiu ce sa fac daca sa o intreb sau nu daca vrea sa fim impreuna.O plac foarte mult si cand sunt cu ea simt ca zbor .sunt cu putin mai inalt decat ea si sunt mai mare decat ea cu 2 luni.Imi puteti da un raspuns?si fara glume de prost gust

5 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Nu-ti fie teama 2 luni este putin)) ce pot sa-ti recomand... spune- i ce simnti si tot ce simntii cum mi-ai spus ni noua ca zbori cind stai cu ea si totate cele nu-ti fie teama totul va fi bine succes foarte foarte mult

| catalin94 a răspuns:

Intrebarile gen,, vrei sa fii cu mine?'' sunt invechitewinking

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Te mai plimbi pe undeva cu ea, ii faci cadouri, mergeti la restaurant, mergeti intr-un parc noaptea, o aperi, o ajuti la diferite probleme deale` ei... Pana vezi ca si ea te place. Apoi invit-o intr-un loc mai retras si spune-i ce simti. Si vezi daca si ea simte la fel.

| GreenShinyApple a răspuns:

Eu,ca fata nu suport intrebarile gen "Vrei sa fii cu mine?".Invit-o in oras,la un suc sau la film. Apropiete de ea ca mai mult decat prieteni si spre sfarsitul intalnirii daca totul a mers bine intreab-o daca vrea sa aveti o relatie. Apropo, sunteti prieteni? Ea e fericita cand e cu tine sau isi da ochii peste cap si e evident satula de tine? Atunci o enervezi.Ei, sper ca te-am ajutat.big grin

| Ddyiaannaa a răspuns:

Pai ai deocamdata protejeazo fai cadouri fi bun cu ea si fauo sa te placa sa te iubeasca si cand vei vedea ca ea chiar te place poti s-o intrebi si te asigur100% ca iti va spune da!
fundita?