| Rafybdq a întrebat:

Salut,de ce cand beau alcool ma ustura penisul 5-10 min?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic si intreaba l, nu stim noi de ce

| Violleta2022 a răspuns:

Iata un motiv suficient de serios, sa nu mai bei alcool deloc, ca sa nu te mai usture cucul.

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic si lasa alcoolul deoparte macar pentru o perioada.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca penisul tău nu face casa bună cu alcoolul. Nu mai bea alcool ca să nu te mai usture penisul.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil ai vreo infecție urinară.

| FindMyName a răspuns:

Nu
Mai
Bea.

| Ka0ru a răspuns:

Dezinfectare

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Clar de la alcool... depinde și ce boutură alcoolică bei de ex una e sa bei o bere alta e sa bei 5... așa și cu vinul una e un păhărel mic combinat jumătate cu apa șpriț alta e o sticlă

| cezarpuldecatelivan999077122615999 a răspuns:

Incearca sa bei pe capul de jos sa vezi daca te ustura gura....pacatosule. Suna ma la orice ora!