| RoBeRTinN a întrebat:

Salut.De ceva timp am inceput sa ma masturbez.Dar cand este sa ejaculez lichidul ala (nu stiu daca e sperma) ramane pe capul penisului. Dupa ceva timp se lipeste de penis si daca pun mana pe capul penisului este lipicios si foarte putin dureros dupa ce iau degetul..Il spal cu apa calda si sapun dar nu se ia.Ce as putea face? Nu vreau sa merg la un doctor.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te mai speli inca o data. Vei vedea ca pana la urma nu va ramane nimic pe gland si acesta va deveni perfect curat si igienizat. Succes.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Insisti cu spalarea penisului pana cand acel lichid de care vorbesti dispare complet.