| hsr a întrebat:

Salut.De Craciun as vrea sa-i fac unei foarte bune prietene un cadou.Eu o plac si ea ar da seamne ca ma place car tu stiuthinking am intrebat. o si a zis ca nu raspunde. Ultimul cadou pe care i l'am facut a fost un trandafir. Ea mi-a spus ca a fost cel mai dulce cadou pe care l-a primit si ca pana si mamaei ei i-a palcut trandafirul.De data asta as vrea sa-i fac un cadou asemanator.Nu vreau ceva sofisticat.Imi puteti cateva idei?big grin

4 răspunsuri:
| Maddu a răspuns:

Esti calumea km sa nu-i placa asa un baiat dar totusi nu se stie dupa ce ca i-ai facut cadouri ar fi trebuit sa iti spuna daca simte ceva pentru tnw.Eu nu stiu ce varsta aveti deci nu am idei ce ai putea sa ii iei. dar gandeste-te o clipa sh ai grija sa nu fie in zadar

| hsr explică:

Mameilaughing

| TI a răspuns:

Hmmthinking

Ce ai putea sa ii oferi?
Pai, ceva dulce, cum ar fi niste flori [ 3 trandafiri albi sau rosii], o bratara fiiinaa sau ceva ce stii tu ca i-ar placeahappy.

| k1d0w a răspuns:

3 trandafiri zic eu ca semnifica iubirea ta pentru ea.asta e o parerethinking