| Cineva12345 a întrebat:

Un cadou de Craciun pentru cele mai bune prietene? Dau fundabatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biank_8453 a răspuns:

Daca aveti poze facute impreuna le poti darui o rama draguta cu poza :)
Poti sa cumperi o rama sau sa o confectionezi tu dintr-o hartie colorata sau de care ai;)
iti las un link sa vezi cum poti face :) ies foarte frumos :X
http://www.youtube.com/watch?v=K66wI69-FNI&feature=related

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

As vrea sa te anunt ca ai gresit categoria! Ma rog...Pai, gandeste-te la ce si-ar dori sa primeasca...Cumpara-le ceva specific de Craciun, niste mosi, reni
Parerea meabig grin

| yoo23 a răspuns:

Un breloc mai special, sau un parfum.

| Biank_8453 a răspuns:

Mersi de funda happy sper ca ti-am fost de ajutor :*

| andreeaemmma a răspuns:

Caciula /fular/ manusi

Album

Glob din ala ' cu casa sau brad sau ceva in el

| girlloveboy a răspuns:

Important e sa ii oferi ceva ce i-ar placea si nu sa ii iei din obligatie. poti sa ii iei o caciula haioasa http://www.google.ro/......tp?/images

sau o pereche de cercei care ii vroia de mult...si sigur si-ar amintii de tine cand le-ar purta