| Andrei9000 a întrebat:

Salut..De curand am fost la prietena mea acasa..Si amandoi fiind virgini...am incercat sa facem sex Eu i-am introdus penisul in vagin dar nici unul dintre noi nu s-a dezvirginat deoarece nu m-am dus foarte "departe" ne-a fost frica sa continuam deoarece eram neprotejati..Nu am ejaculat deloc... Exista sanse ca ea sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonymus07 a răspuns:

Pune-ti bre' un prezervativ si ia-o incet astfel incat sa nu simta o durere prea mare atunci cand ii se rupe himenul.

| Stassy a răspuns:

Nuhappy

| quiX18 a răspuns:

Nu...0.Daca nu o stii cum se face mai asteapta dracul vreo 2 ani

| innocentgirls a răspuns:

Nu :d

| suflet2908 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat nu are cum sa fie insarcinata, stai linistit!