| IALWAYSBEADREAMER a întrebat:

De fiecare data cand ma masturbez, dupa cateva ore, testiculele incep sa ma doara. Insa doar dupa ce ma masturbez. Este ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este, probabil suprasoliciti testiculele sa produca sperma si ori eesti prea mic, ori te masturbezi prea mult, de aceea te dor.

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ce s-a rasturnat carul cu prosti. Produci 1500 de spermatozoizi pe secunda indiferent ce-ai face (sex, masturbare, abstinenta). Acest lucru se poate schimba doar prin castrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu esti satisfăcut

| Rhea44 a răspuns:

Nu este ceva de care probabil sa iti faci griji