| robert_1640 a întrebat:

Am o mica mare problema. Atunci cand imi sarut iubita ma excit. Apoi, incep sa ma doara testiculele. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ajutorul trebuie sa ti-l ofere chiar ea printrun handjobb sau o felatie. Daca iubita nu este dispusa sa-ti faca un sex oral sau nici macar un amarat de lucru manual, tot ceea ce ramane de facut este autosatisfacerea, iti poti face "laba" cu ea de fata sau sa ti-o freci ascuns in vreo buda. laughing

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ajutorul trebuie să vină de la ea, sau chiar și numai de la tine. Nimic nu eliberează mai bine tensiunea sexuală decât o felație sau o masturbare. E logic să te doară „ouăle" dacă doar te exciți și nu ejaculezi.

| Emilian65 a răspuns:

Este un fenomen normal. Se intampla la orice barbat care se excita atunci cand mangaie o fata.

| DarkCrina a răspuns:

Sa te ajute ea, nu noi. laughing

| Icogrum a răspuns:

Erectie indelungata tongue