| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de o saptamana tot ies afara cu o fata si imi place mult de ea si ea stie asta de la prietena ei, dar nu stiu ce sa cred cateodata se joaca cu mine ma pupa pe frunte pe obraz pe spate in par se joaca cu parul meu ma pupa pe barbie ma ia in brate si cand vreau sa o sarut se trage ..cateodata asa e de indiferenta, prietena ei mi-a spus ca " ea ma placea" si eu sunt innebunit dupa ea, cu alte fete imi mergea altcumva aveam tupeu nu eram timid o sarutam cand stiam ca ma place si nu voia o tineam de cap si o sarutam dar cu fata asta nu am tupeu deloc, si sunt foarte timid cu ea si tacut, o prietena mi-a spus ca s-ar putea sa fiu indragostit, eu ma gandesc la ea intruna am si visat-o de 2 ori. ea nu are prieten. si are multi prietendenti. dar e cu 2 ani mai mare si mi-e vecina... cum pot afla daca ma place? sau ce sa fac ca sa am ceva cu ea?

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Va lipseste putina intimitate si poate fata nu e nici ea prea experimentata si-i e teama sa nu lase impresie proasta.
Aranjeaza ceva doar pentru voi doi si ia-o usor-usor spune-i sincer ca te-ai indragostit si ai dori sa stii cum puteti trece pentru feritul asta.
Apropo, ma-sa o striga la masa de la balcon cand sunteti in parc? happy

| anonim_4396 explică (pentru grab):

Nu laughing

| Latinmoon a răspuns:

Buna!batting eyelashes
Asteapta si vei vedea, timpul le rezolva pe toate!winking
Ea probabil vrea sa-o cunosti mai bine, cat despre sentimente gandeste-te ea incearca doar sa si le clarifice.
Plus ca nu toate persoanele saruta la voia intamplarii iar acele care o fac sunt josnice!
Have a nice day! kiss

| chici92 a răspuns:

Dupa ce cred eu, esti infragostit de ea, iesiti impreuna pe undeva, dar sa nu mai fie nimeni cu voi si incearca sa ii spui ce simti pentru ea. Nu conteaza ca iti este vechina sau ca e mai mare ca tine cu 2 ani. Iubirea nu se rezuma la varsta. Bafta!

| Marii99 a răspuns:

Hei, nu prea stiu ce sa-ti zic eu cred ca sentimentele pe care le ai pentru ea le are si ea macar pe jumate iar faptul ca se retrage cand vrei sa o saruti ar putea fi pentru ca ii este teama sau ca ar vrea sa te mai cunoasca. eu zic sa ii marturisesti chiar tu ca o placi si sa vezi ce zice si cum reactioneaza. Mult noroc!