| LAndres a întrebat:

Salut Deci am 19 ani si inaltimea 1.85 si 98kg si penisu masoare 13cm.Deci dupa ce slabesc va creste el? Adic isi revine?

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Mai am citit undeva, cred ca si aici au postat baietii happy nu garantez ca e adevarat desi cred ca da happyca la fiecare "x" kg pierdute, castigi 2 cm happy Nu mai stiu sa iti spun de cate kg ii vorbahappy!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul tau are o dimensiune absolut normala. Si nu mai creste la 19 ani.

| Dominicc a răspuns:

Numele de Talala vine de la capacitatea ta de gandire, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| alinutzzza a răspuns:

Il ai foarte mic pentru varsta ta. posibil sa creasca. nu cred. dar incearcA. SUCCES!

| K3TtX a răspuns:

Cand slabesti se face de 2 metri