| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Deci am făcut sex cu prietena mea și după două zile îi curgea un lichid maro și o doare.
De ce? Vreau detalii.
Dau funda.
Mulțumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-a venit ciclul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul poate fi unul singur si anume : pur si simplu a pornit sangerarea menstruala. Atat scurgerea maronie cat si senzatia de durere reprezinta stari specifice existente in preziua si in ziua in care incepe menstruatia. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are legătură cu ceea ce ai făcut tu.

| mihai69 a răspuns:

Nebunule care ești! I-ai spart baia de ulei!
rolling on the floor
Dacă vrei mai multe detalii, mergeți amândoi la ginecolog și îți spune el pe urmă.

| Simpatic a răspuns (pentru mihai69):

Uleiul e mai degraba negru dupa ce e forjat mult timp in motor, si mai spre maroniu cand e nou, dar un raspuns atat de inteligent si amuzant chiar nu am mai citit, am ras copios. bvo

Răspuns utilizator avertizat
| Edyy5555 a răspuns:

Daca si miroase urat se poate sa aiba si o scurgere urata si trebuie tratata la medicul ginecolog nu o mai lasa asa si trimite-ti prietena la medic.