| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut, deci atunci cand vrei sa iti pui prezervativul si pe cap ai lichidul prejaculator si pui.prezervativul este sansa de a se atingr capul prezervativului cu pre sperma si sa o lasi gravida? Sau daca mai intai te masturbezi si.pe mana ai pre sperma, si iti.pui prezervativul si atingi cu aceeasi mana, poate sa ramana gravida?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Prezervativul se monteaza numai pe un penis care este in stare curata si uscata. 2. ) In cazul in care dupa producerea ejacularii, pe mana, palma sau degetel raman resturi de sperma, atunci inainte de a face orice alta activitate, mainile se spala cu apa si sapun si se sterg cu prosopul pentru a fi curate si uscate. Doar procedand astfel, sexul va fi intretinut in conditii igienice si responsabile. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"pre sperma"...ce naiba?
Fereasca dumnezo..."pre sperma" nu contine "sperma".

| Jonas94 a răspuns:

Ți-e teamă că o să-ți lași mâna gravidă de la prespermă? rolling on the floor)

| Marvinmiau a răspuns:

Sansele sunt de vreo 45%