| alin_9439 a întrebat:

am citit acum cateva zile pe internet ca daca te masturbezi (fara sa te termini) inainte de a intretine o relatie sexuala risc ca tipa sa ramana gravida din cauza ca lichidul (su sperma) produsa de penis poate contine sperma si sunt 1% sanse de a ramane gravida din aceasta cauza. Inainte de sex eu am facut un dus, dar inainte sa incepem ea la mangaitat un pic si de terminat am terminat afara, e vreo sansa sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu frate dar cand ai contact sexual foloseste un prezervativ. Acu lichidul cu sperma de la inceput ce contine 1% sperma si de ala trebuie avut grija sa nu ramana prin inauntru.

6 răspunsuri:
| alin_9439 explică:

Pustiule, vezi ca daca te prinde mama ta ca dai search pe la categoria ''Dragoste si sex'' e grav, daca tu crezi ceea ce spui e si mai grav!
NU DAI UN RASPUNS BUN TACI!

| Andrei258 a răspuns:

Prin inghitire garantat nu ramane insarcinatapentru asta trebuie sa i atinga vaginul

| alin_9439 explică (pentru Andrei258):

Andrei, eu am intrebat despre ejacularea prematura, inghitiul spermei nu are nicio legatura cu intrebarea mea.

| Andrei258 a răspuns (pentru alin_9439):

Eu am explcat pentru Sexpertul69stiu ca nu are legatura cu intrebarea

| alin_9439 explică (pentru Andrei258):

Ok, atunci imi cer scuze.

| Andrei258 a răspuns (pentru alin_9439):

Nu i nimic