| Alissya97 a întrebat:

:]
Deci.Baiatul de care imi placuse o perioada lunga de timp [1 an] si cu care am fost doar o data impreuna si ne-am sarutat doar odata mi-a scris astazi si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.La care eu.crezand ca e la misto intrebarea i-am spus nu, apoi a continuat sa ma intrebe daca sunt sigura de raspunsul meu, la care eu da. a continuat sa ma intrebe inca de ceva ori daca vreau sa fiu cu el. Apoi, inainte sa iasa de pe mess, mi-a spus sa ma gandesc la raspunsul meu si a incheiat cu : " mai gandeste'te si cand esti pregatita,,, si cu tupeu si de toate...sa ma anunti.mai vb. Ceau:*"
straight face Nu stiu daca el a pus intrebarea la misto sa vada daca mai tin la el sau nu, dar chestia cea mai aiurea este ca m-a pus pe ganduri, chiar nu stiu ce mai simt.Nu vreau sa ii scriu pentru ca apoi va crede ca tin la el si chestii.
Ce parere aveti?
Va rog ajutati-ma; 3.
Dau Funda :]!

Răspuns Câştigător
| forte a răspuns:

Faza este ca acum tu ai o slabiciune pentru el, si spui ca nu il mai placi... Probabil asa si este.
Nu il placi, dar iti este greu sa il refuzi, avand in vedere faptul ca l.ai placut foarte mult timp (o spun din propria experienta).
acum sunt oarecum sigura ca iti este frica sa nu ajungi sa tii iar la el si sa fie degeaba.

Cred ca ar trebui sa il mai lasi putin, si sa nu ii dai de inteles din prima, insa nici sa nu exagerezi cu tinutul in suspans... daca vezi ca el va continua sa "exprime" ceea ce simte pentru tine, atunci ok.
Ai insa mare grija.
Incearca sa il faci sa vorbeasca serios, si sa il aduci in acel moment in care poate sa exprime absolut totul...

Take care si bafta!:***

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Preferi sa- pierzi?
crezi ca esti fata isteata sa stii sa te scoti in caz ca-i o gluma.mai bine sp da, nu vei sti niciodata c se poate intampla!
succes!

| Castiel a răspuns:

Da te place, dar ai grija daca este mai 'badboy' o sa ti-o traga odata si o data...si vei suferii si nu cred ca asta vrei isn't?! Ai grija ce fel de om este, daca il iubesti dai inainte, doar trebuie sa ai grija ce vei face "pregateste terenul inainte de lupta" stii la ce ma refer isn't?!

| buburuza2 a răspuns:

Scumpa mea, ce iti spune inimma? La chestii din astea trebuie sa cunostii omul daca stii ca el e de incredere si ca nu e un baiat de proasta calitate poti sa incerci... daca nu happy exista baieti!
Dar depine natura lui cum se comporta cu tine cum iti vb...dar nu pe messshame on you.ce in viata de zii cu zii

eu iti urez noroc si sper sa alegii ce iti spune sufletul happy || NOROC!love struck || si eu am placut un baiat si mia tras teappa oh go on daca vreii sa stii ce mi s-a intamplat happy add :"fum_roz.fifi|| a fost tot ceva de genuu :*

| Alecssa a răspuns:

Nu cred c.a fost la misto. Tu trebuie sa te gandesti daca mai ti la el si daca vrei sa fi cu el. Daca ati fost odata impreuna si a fost frumos eu te sfatuiesc sa mai incerci odata, poate de data asta iese. NoROCK!

| tina19 a răspuns:

Ia legatura cu el fara frica, nu ai nimic de pierdut, doar de castigat.si intreaba-l ce vrea de la u exact. daca SIMTI CVA PT EL merita sa-i dai o sansa.nu te sfii sa-i arati ca il placi, nu va rade nimeni de u, e ceva normal sa ai sentimente.pop

| denisFlafi a răspuns:

Raspundei ai incredere un baiat nu cred ca o sa zica asa la prostie si sa te mai si intrebe daca esti sigura

| denisFlafi a răspuns:

Dd