| Uglygirl16 a întrebat:

Vreau sa încep cu începutul, iar apoi, la sfârșit voi Pune întrebarea.Am cunoscut un băiat, nu de mult timp.Am început sa vorbim toate cele. A început sa îmi placa de el cu toate ca toți prietenii îmi spuneau ca e urat, ca nu e de mine. Eu (ca orice alt adolescent îndrăgostit) nu am ascultat și am continuat sa ma văd cu el. intr o zi ne-am sărutat. Din ziua aia am vrut sa fiu cu el.Dar el mi-a spus ca nu e pregătit. pe urma subtil, am tot forțat situația ca el sa se răzgândească.La un moment dat m-am cam saturat și i-am spus "de ce m-ai sărutat dacă nu vrei sa fi intr-o relație?" Iar el mi-a spus "nu ești singura fata pe care am sărutat-o și cu care nu sunt împreuna" atunci am încercat sa nu mai bag in seama toate cuvintele frumoase pe care mi le spunea etc. După 2 săptămâni,mi-a scris ca e pregătit sa fie intr o relație iar eu am întrebat "cum de" iar el mi-a spus "nevoi pentru băieți" in momentul ăla ma bucur ca am reacționat repede și i-am spus ca sunt virgina (cu toate ca nu era adevărat,doar voiam sa văd cum v-a reacționa) iar apoi el a spus ceva de genul "hmm las-o baltă,nu mai contează, nu voi dezvirgina o fata "
De atunci, timp de 2 săptămâni plang in continuu și nu stiu ce sa fac.
ÎNTREBAREA : oare ar trebui sa ii scriu? Sa ii spun ce simt? Sa văd dacă mai are rost sa ma gândesc la el Non-stop? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| YouandI a răspuns:

Uita-l, el nu e pregătit de o relație serioasa, vrea doar distracție sau ceva pentru " nevoile " lui.
Foarte bine ca l-ai testat, ți-a si dat un răspuns : anume ca el nu se baga pe lucruri serioase.
Nu este primul si nici ultimul băiat, mult curaj si sper sa găsești ceva mai bun!

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai daca vrei sa fii folosita, scrie-i, daca nu vrei sa fii folosita, treci peste.
E simplu, spune mersi ca stii ce urmareste.

| Nemessys a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa uiti de el. Eu i-as fi dat block instant.
Adica pana mea, el prima data nu vrea sa fie intr-o relatie cu tine, dar totusi fura un sarut, te face sa suferi, dupa i se scoala lui **** sa fie intr-o relatie cu tine. Care e mai mult o relatie sexuala. Adica te dorea doar pentru s*x, de asta voia sa fie cu tine. Eu daca as fi fata, nu as suporta sa am langa mine un baiat care ce vede la mine este doar,, pasarica". Asa ar trebui sa faci si tu. Uita-l si cauta-ti un baiat care te iubeste cu adevarat si care vrea sa fie cu tine intr-o relatie nu doar ca sa-si multumeasca el ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa inteleg. Dupa primul sarut,desi nu mai esti o fetita cu minte,te-ai indragostit,iar acum regreti ca l-ai mintit ca esti virgina?
Ptiu, oare nu pun pret pe sentimentul ce ia nastere la primul sarut?
Scrie-i:ba baiatule, vino si satisface-ti nevoile, oricare ar fi ele, la mine!

| Elide a răspuns:

Cred că s-a speriat când a auzit că ești virgina laughing să tegandestia el Non-stop? Haha lua și o mare palma de la mine dacă eram in locul tau laughing

| tudorhit a răspuns:

De ce ai mai iubi un baiat care te vede ca pe un obiect?