| Claw a întrebat:

Deci, de cateva seri il visez pe un baiat, un vecin, care este plecat in strainatate si care vine peste cateva saptamani, visez ca se intoarce acasa si cand ma vede ma ia in brate si ma saruta si-mi spune ca i-a fost dor de mine si ca ma iubeste, totul pare foarte real. Tin sa mentionez ca mie-mi place de el si lui de mine, chiar m-a intrebat daca vreau sa avem ceva impreuna, imi trimitea msj cu" nb, pui "sau cu "pup", etc, dar el l-am refuzat din cauza ca nu eram sigura daca vb serios sau nu. Cert este ca m-a sunat acum 2 seri si vorbeam asa despre tot si despre nimiclaughing si-mi spune la un moment dat ca-i este dor de mine, ca vrea sa ma vada, ca de abia asteapta sa vina.{mi-a spus doar odata te iubesc dar prin mesaj si cam 1/2 face 2 face(asta in legatura cu visul)}. Deci ce parere aveti? Ce inseamna visul sau ce intentii credeti ca are cu mine? Astept cu nerabdare raspunsurile voastre.Va pup si va multumesc! Cel mai bun raspuns bineinteles ca primeste funda, iar restul voturi.:**:*:*X0x0

3 răspunsuri:
| iubiricaa a răspuns:

Buna Claw! ce pot sa-ti zic! visul tau pare destul de real din cele povetite de tine! daca ai visat chestiile astea ca te sarura,te strange in brate eu cred ca ai sentimente pentru el! si cand vine acasa daca iti doresti sa fii impreuna nu-l refuza, din cate am inteles eu si din cate ti-a spus el, pare ca si el te place.te iubeste! decizia este a ta! te-am pupat! sper ca te-am ajutat!>big grin

| andra_9015 a răspuns:

Pai cred ca are intentii serioase pentru ca un baiat nu zice prea usor 'te iubesc' sau 'te pup' si dulcegarii de genul.ar trebui sa-i dai o sansa,sa-l iei in brate cand vine si daca vrea sa te pupe,nu-l refuza. dupa. poate iesiti undeva, petreceti ceva timp impreuna, astfel iti vei da seama daca chiar te iubeste si daca vrea o relatie pe bune.pana atunci, distreaza-te cu el.smug

| lorycykcl a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Visele tale sunt dovada sentimentelor tale pentru el. Eu te sfatuiesc sa astepti pana se intoarce acasa pentru a avea o discutie face to face, asa poti verifica si cat de serios e in legatura cu tine, mesajele nu pot spune totul, dar ochii unei persoane spun mai multe decat vrei sa stii. Daca faci o incercare nu cred ca ai nimic de pierdut, iar daca nu merge, castigi ceva si mai important: EXPERIENTA! succes