| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci o fata din liceu de la mine mi-a atras atenția. Personal am mai vorbit cu ea de 2 ori dar nu am reușit nimic ..recent ea m-a salutat de câteva ori și chiar mi-a zâmbit, bine asta nu prea contează dar am făcut rost de numărul ei ..am început să vorbesc cu ea.și a băut un apropo la o întâlnire. I-am propus acea întâlnire a zis că va da un sem.și n-a mai dat. Acum a rămas pe alta zi, dar totuși îmi e rușine să mai insist, nu vreau să creadă că sunt disperat, ce as putea face?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate fetele vor tupeu pana o inviti tu la intalnire vine unul ca mine ii pune mana pe fund si gata a lui e

| RAY a răspuns:

Clar nu te place, de ce te milogesti atat?

| WaterDrop a răspuns:

"-Buna"
"-Buna. Frumoasa vremea, nu?"
"-Foarte."
"-Ok, papa"

Cam asa au aratat cele 2 conversatii? Atunci nu te mai mira. Ce trebuie sa faci acum este sa nu o mai bag in seama deloc, deloc, DELOC! Intelegi? Ai dat-o in bara momentan asa ca mai asteapta sa vezi cum decurge situatia. Intre timp cauta-ti alta si incearca sa porti o conversatie mai hotarata.

| AGreatMan a răspuns:

Ii spui alta zi... daca are timp si vrea sa iesiti undeva.Simplu...Si eu tot raman la ideea ca doar te simpatizeaza, nu cred ca te place, dar ai putea incerca sa o cuceresti