| VIRUSX a întrebat:

Am nevoie de ajutor, mie imi place de o fata pe care am vazut-o o singura data si mi s-a pus pata pe ea pur si simplu o plac, asa ca am facut rost de facebook-ul ei am vorbit cu ea daca e sa ne cunoastem apoi am facut rost si de id-ul de mess + numarul de telefon si am inceput sa fiu putin disperat dupa aceea fata sad Si faza care am dat-o in bara rau de tot este faptul ca am reusit sa vorbesc cu ea la telefon insa ea initial avea o parere mizerabila despre mine insa am luat-o cu vorba incet si am calmat-o pana cand mi-a zis ca ea are un iubit si este mai frumos decat mine {p.s. am uitat sa zic ea nu are iubit] iar eu i-am zis lasa ca o sa fii a mea si i-am inchis telefonul. Acum va intreb pe voi ce ar trebui sa fac in continuare ca sa nu par disperat dupa ea? Eu chiar o iubesc pe aceea fata crying si nu stiu cum sa-i arat sentimentele... Apropo a zis ca nu vrea sa fie cu mine de loc dupa acel incident si acum nu stiu ce sa mai fac...

10 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu te vrea. punct.n--o mai cauta, deja ai dat-o in bara.cauta alta

| UNomBATRAN a răspuns:

Cati ani ai tu?
cati ani are ea?

| Azµre a răspuns:

Ai fost un nesimțit, să nu te aștepți la vreo minune, nu se va întâmpla.
Fata nu te place și e și speriată de tine.

| WildDream a răspuns:

Daca inventeaza iubiti numai sa te refuze pe tine ce iti spune acest lucru? Nu e interesata.
Daca vrei poti sa-i spui ce simti pentru ea da nu cred ca asta o sa schimbe lucrurile...

| VIRUSX explică (pentru WildDream):

Si atunci ce ar trebui sa fac?

| Liliana1981 a răspuns:

Nu mai faci nimic, ai facut destule. A se intelege ca ai dat-o in bara destul.

| IREros a răspuns:

Cum sa o iubesti daca abia o cunosti? poate esti atras de ea, e o diferenta. Daca inventeaza prieteni fictivi e destul de clar raspunsul. Iar cu replici de genul "vei fi a mea, pa" sigur s-a speriat saraca fatabig grin. Nu stiu ce ati discutat voi pe fb/mess dar ar fi bine sa incepeti prin a cauta puncte comune, va cunoasteti, nu din prima sa fii a meabig grin nu merge asa. Succes oricum, in relatia asta sau altele.

| VIRUSX explică (pentru IREros):

Mersi de sfat happy

| Razvann97 a răspuns:

Vorba Lilianei, ai dat-o in bara rau de tot..ai facut destule. off, spune-i ca-ti pare rau de ce-ai zis si ca are dreptate. Dupa care o lasi in pace. cum sa-i zici chestii cum "Vei fi a mea!" dupa ce te-a refuzat. Adica bravo, te respect ca ai avut curaj, dar nu prea a mers...

| VIRUSX explică (pentru Razvann97):

Da stiu da acum nu stiu ce sa mai fac