| BRG a întrebat:

Sărut mîna tuturor doamnelor&domnișoarelor ce părere aveți despre masajul picioarelor?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Avand in vedere ca meseria mea presupune teren le greu (da, pe tocuri, evident! ), mi se pare o treaba tare desteapta.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

As dori si eu unul daca se poate si chiar acum.Mersai pe jos foarte mult in cautarea unei posete si desi plecai de acasa in adidasi foarte josi si nu optai pentru pantofi cu toc asa cum as fi vrut la inceput ma dor ingrozitor picioarele.De la 18 ani ma dor dar abia pe la 40 ce ma fac? As vrea un masaj dar n-are cine sa-mi faca. O zi faina.

| Siracuzia a răspuns:

Reduce stresul.Stiai ca cea mai parte a stresului din timpul zilei se aduna in talpi?

| AdelinaC a răspuns:

Depinde.Deobicei la persoanele in varsta are rol terapeutic adica le relaxeaza, le ajuta sa scape de incordarea acumulata la serviciu.La persoanele mai tinere care nu sunt obosite este doar un rasfat, o fita.

| georginika a răspuns:

E relaxant... iar in momentul de fata as avea nevoie de un masaj la picioare laughing). drumul pana la scoala a fost obositor laughing

| Hypathia a răspuns:

Este foarte relaxant.

| Amphitrite a răspuns:

Relaxant

| Leiandra a răspuns:

Nimic mai bun decat un masaj la picioare, e cea mai veche tehnica de relaxare, si cea mai buna. si asta nu e tot, printr-un masaj pe talpi, executat in zona potrivita si dupa anumite metode, vindeca sau cel putin trateaza orice alt organ, sau membru, deci este "raiul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relaxant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E placut si relaxant, merge unul din cand in candhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mi-ar prinde bine unulhappy