| LinNaA a întrebat:

E urgent! miine e ziua prietenului meu cel mai bun! spuneti-mi va rog o felicitare frumoasa! prin care sa-i dau de inteles ca tin foarte mult la el, sil iubesc nespus de mult! urgent...peste doua ore trebuie sa felicit! dar vreau sa fie o felicitare deosebit, nu copiata de pe siteuri! Plz daca se poate cit mai urgent! dau FUNDA!:*:*:*scuze de categorie

2 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

De ce e doar o simpla prietenie? E ziua ta si nu am dreptul sa ti-o stric, dar totusi e doar o prietenie. Doar o prietenie intre noi nu e destul pentru mine. Poate par egoista dar vreau sa fii mai mult decat cel mai bun prieten al meu, pentru ca ce simt eu pentru tine e ceea ce simte o fata indragostita!
Mai schimbi si tu!

| nimenipedrum a răspuns:

Cuvintele sunt fara sens, nu au puterea necesara sa trasmita sentimentul pur si sincer cel simt eu pentru tine: Iubirea. Te iubesc mai mult pe zi ce trece! Nu cred ca sunt cuvinte si destule gesturi pentru ati demonstra asta. TE IUBESC!