| RoXyyR a întrebat:

Ce siteuri mai ieftine stiti? vreau sa imi cumpar kit pentru unghii false si pe alte siteuri am gasit gelu uv scump ...si ma gandeam ca poate mai st si alte siteuri eu am intrat pe okazii.ro si pe ebay (nu stiu daca e serios acest site ) ce spuneti ma ajutati cu niste siteuri? pls funda
scuze de categorie dar imi trebuie urgent rasp scuze

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Tepee se dau oriunde pe orice site. dar pe ebay se dau tepe la alt tip de produse, nu la produse pentru unghii si alte lucruri mici. tepele se dau la masini, motociclete, etc. adica produse unde o teapa inseamna ceva bani.nu 10-20 lire/euro/dolari. eu am cumparat de pe ebay si am fost f multumita, doar ca ti-am zis, problema e ca dureaza pana vin produsele in tara. daca nu ai incredere, cauta sa cumperi de la utilizatori verificati sau unde ai garantia banilor inapoi de la ebay.

| RoXyyR explică (pentru badgirl22):

Multumesc mult chiar nu stiam ce sa fac pai am gasit multe lucruri dragute si ieftine si ti am zis eu vr sa cumpar kit pentru unghii false si pe alte siteuri st 50 lei care aici e 10 lei decii e avantajos... oricum mersi mult

7 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Ebay e ff serios si gasesti produse f ieftine, doar ca trebuie sa astepti cam 30 zile sa vina.

| RoXyyR explică (pentru badgirl22):

Multumesc mult dar eu am mai citit ca au dat si tepe pe ebay si de aia nu sunt foarte sigura de site asta

| RoXyyR explică (pentru badgirl22):

Si mai am o nelamurire daca poti sa ma ajuti si cum e cu livrarea de unde ai ridicat produsu? app eu sunt din buzau tu? si cat te a costat transportu?

| badgirl22 a răspuns:

Daca ai sa cauti pe ebay ai sa vezi ca pentru Romania uneori e transportul gratuit, alteori scrie cat costa, in functie de cantitate. eu am luat cu transportul gratuit. vei primi la cutia postala un mandat postal cu care te prezinti la posta vamala (cauti pe net unde este in orasul tau) si de acolo ridici.

| morosanuclaudia a răspuns:

Buna roxyyr...ce este ieftin, ieftin este si prost, eu folosesc de la dorothynails si nu am avut nici un fel de prob...site:dorothynails.ro

| Delia97 a răspuns:

Vezi ca erau la second hand in Bucuresti sigur gasesti...