| Gei a întrebat:

Salut,este adevarat ca acele "lacrimi" care iti iasa pe capul penisului pot produce o sarcina daca penisul este introdus in vagin in timp ce acele "lacrimi" sunt pe cap?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DavidProGamer a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Stai nu e pi*at?

| Necunoscut112 a răspuns:

Îţi ies, nu îţi iasă. Învaţă să vorbeşti româneşte.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se mai numesc si "picaturile placerii". Ele apar atunci cand esti excitat, si da, acolo pot exista chiar si o adevarata "armata" de omuleti, care te pot face tatic!
Poate chiar si tu ai aparut asa, cine stie?!
Dar de ce nu ai folosi prezervativ? Ca sa traumatizezi fata si sa te paraseasca?!
Uite, citeste aici >>>
https://www.mayoclinic.org/......q-20058518

| PetruZMihai a răspuns (pentru PsihoSex):

Poate nu vrea să folosească prezervative smh

| Gei explică (pentru PsihoSex):

Acele persoane nu sunt casatorite.pur si simplu sunt impreuna.