| Odin666 a întrebat:

URGENTT VA ROG DAU FUNDA! In timp ce faceam petting cu prietena mea mi-am introdus capul penisului, doar foarte putin la ea in vagin. Inainte de asta apasam cu penisul doar pe pantaloni deci daca as fi avut lichid preejaculator nu ar exista nici o sansa ca ea sa ramana adevarat?

Tin sa mentionez ca nici la masturbare nu secret lichid singurul lichid secretat si in timpul masturbarii este sperma la mine.

Daca totul s-a intamplat in mai putin de un minut si eu cand mi-am scos capul de la ea din vagin uscat exista sansa ca ea sa fi ramas insarcinata?

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Atata timp cat nu ai dezvirginato nu avea cum sa ramana, iar daca iai introdus doar putin capul penisului sigur nu ai dezvirginato

| AndyLavy a răspuns:

Mai baiatule ai pus intrebarea asta de cel putin 3 ori. chiar crezi ca vei primi raspunsuri diferite. daca nu esti sigur de ceea ce ti s-a spus, du-te frate la un medic si vezi daca e sau nu gravida. sau asteapta 2 saptamani si du-o sa faca o analiza la sange.

| MetalHead04 a răspuns:

No.

Răspuns utilizator avertizat
| aVicii a răspuns:

Nu