| AlbertMihai a întrebat:

Salut, este adevarat ca daca iei asa zise pastile de marire a penisului ai sanse chiar sa iti creasca cu 2-3 cm mai mult? Cunoasteti oameni care au cumparat pastile de genul?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat, toate sunt doar pacaleli. Nu vei gasi niciodata un om care sa fi obtinut vreun rezultat. Doar impozit pe prostia celor care nu se documenteaza inainte (unii cumpara fara macar sa se consulte cu medicul de familie, daca poti crede asa ceva)

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Doar operatia creste ceva