| AlbertMihai a întrebat:

Este adevarat ca exista metode de marire a penisului? Am auzit ca ar exista niste pastile, a auzit cineva de asa ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate, oricine si ori ce ti-ar fi spus in privinta posibilitatii de a mari lungimea si grosimea penisului cu ajutorul a diferite medicamente, lotiuni, unguente, geluri sau orice alte "ustensile" te-au mintit sau pacalit. Cu ajutorul stiintei si/sau a tehnicilor medicale actual, orice marire cu adevarat reala a penisului este practic aproape imposibila sau cu rezultate complet indoielnice si complet nesatisfacatoare obtinute cu preturi exorbitante. Sanatate!

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu-ti ajung cei 5 cm?

| Nemessys a răspuns (pentru whatevernvm):

Tipii de genu' sunt chiar...

https://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/12-ani-o-erectie-de-8-cm-este-buna/

Am inteles... Marimea **** conteaza, nu cea a IQ-ului...

| Staind a răspuns:

Ti-o legi de un cal si-l pui sa traga.

| RandomStudent a răspuns:

Nu exista, nu te mai lua dupa reclame, iti strici sanatatea

| mihneapetcu a răspuns:

Vitamax mareste penisul la max