| trista_5619 a întrebat:

Salut, este posibil sa te indragostesti de cineva care v-ati cunoscut numai prin mesaje(pe odnokl.),, adica sa-ti placa pozele, sa-ti placa cum va vorbiti unul cu altul, felul in care crede ca gandesti... Este oare asa ceva: dragoste virtuala?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cunosc vreo 3 cupluri, care s-au cunoscut prin intermediul internetului si acum formeaza o familie. Deci, da, e posibil.

| Picasso a răspuns:

Da exista,fiecare persoana are un asa zis "etalon" compara anumite imaginii,vise etc cu ceea ce vede el/ea in fiecare zi,in cazul tau "cel perfect",daac vrei sa vezi adevarul,alege partea cea mai apropiata si mai "simtzita", adica.ii zc frumos ca vrei sa il vezi etc. Va intalniti, beti un suc ceva acolo, la care sa te faca sa te simti bine.Nu intodeauna partea virtuala devine si reala! succes

| maryanaa a răspuns:

Este posibil sa te indragostesti din cauza felului in care vb cu tine si cum gandeste dar cred ca mai mult de atat nu! ai grija ca aparentele insala!