| Anonimul54287654098 a întrebat:

Eu de fel sunt mai sensibil,nu la durere,la emotii. Mi-e si rusine sa zic,imi place de o fata,evident ca e din USA si toate cele si de fiecare data,in fiecare zi ma uit la tik tokurile ei,la instagramul ei,sunt pur si simplu obsedat, nu exista zi in care nu o vad si normal ca nu am nicio sansa din moment ce nu se afla in Romania, mai e si cu 3 ani mai mare dar nu asta e ideea. Cel mai probabil e din cauza ca nu am iubita si efectiv sufar,dar pur si simplu nicio fata nu se uita la mine,au multe motive solide sa nu ma placa,principalele fiind aspectul fizic si personalitatea si nu stiu ce sa fac sa nu ma gandesc la ea,niciodata nu mi-a placut asa mult de o fata,niciodata nu am suferit atat,singura mea relatie a fost de o zi, m-a lasat pentru altul, voua vi s-a intamplat asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Ceea ce simti tu pentru acea fata din USA. In primul rand nu e iubire deci nu-ti fa griji ca vei tanji dupa ea o viata, cel mai probabil pana la anul vei pune ochii pe o alta fata. Te poti uita pe profilul meu la ce raspunsuri am dat legat de aspectul fizic si vei intelege mai multe.
Nu tanji dupa iubirea unei fete, tanjeste dupa succes ca vor veni fetele gramada.Ai incredere, ai o viata intreaga de trait si habar nu ai despre ce te asteapta despre cum te vei schimba.
Gandeste pozitiv si vei fi fericit! Gandeste negativ si vei fi mereu neimplinit! Fa ceea ce ti place, de ce nu mergi la sala? Stii cum te schimbi daca te tii?
Bafta

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Esti daramat prietene.
Si nu din cauza fizicului, ci cu psihicul.
Respectul de tine a fugit de tine de ani buni.

Preferi sa te tarasti prin suferinta decat sa iei odata taurul de coarne si sa rezolvi.

Statul pe telefon te ruineaza sufleteste. Arunca-l naibii si iesi in lume.

Daca ai probleme cu greutatea, tine o dieta. Mergi la un salon si aranjeaza-te. Nu conteaza cat de urat crezi ca esti. Schimba abordarea, uita-te la niste comedii, mergi la niste cursuri de ce vrei tu, gen dans, arte martiale, pictura sau limbi straine, baga-te in seama cu fetele, invata niste glume, invata sa vorbesti si vei deveni un cuceritor.

Dar tu preferi sa stai pe TPU si tiktok si sa iti *** viata cu aberatii si sa te masturbezi continuu.

Si tot tu te plangi ca esti urat si fara sansa in viata.

Fa urmatorul protocol: dimineata cand te trezesti trage-ti cu sete 4 palme, sa realizezi ca alegerea te face prost, nu destinul. Apoi practica si seara. De data asta 6 palme, pentru ca mergi singur in pat.

Repeta cu indarjire pana iti faci prietena. Daca tu nu vrei sa faci asta, nu o va face nimeni.

Asta alegi, asta meriti, asta primesti... deci asta esti, adica rama.

Am ratat ceva?

| alexalx1234 a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie si nu te mai gandi la fete. O sa vezi ca o sa iti treaca. Fetele stiu doar sa profite si sa insele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește crush laughing o sa îți treacă după un timp. Așteaptă fata potrivita pentru tine.

| Musca88 a răspuns:

Ba daca vrei sa scapi de asta incearca sa devii mai atractiv pentru fete adica fa si tu acolo exercitii, scade din greutate sau mai pune in greutate daca e cazu, faza cu emotiile stiu ce zici, sunt in aceeasi situatie, poate vizita la un terapeut ar ajuta, asta daca vrei sa scapi de chestia asta