| anonim_4396 a întrebat:

Salut eu invat de dupa-amiaza si termin in fiecare seara la ora 7 : 30 sau chiar mai mult, ajungand acasa pe la vreo 8 si ceva. sunt clasa a 7 a dar parintii mei imi spun ca intra 8 a ar fi bine sa ma transfer la un alt liceu 5-12 cu profil informatica, care invata dimineata fiindca dintra 9 a vreau sa dau la acel liceu. Chestia e ca nu stiu ce sa fac. eu sunt un tip mai timid si nu prea ma adaptez la colective noi. voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Eu zic sa ramai la acest liceu. Dar conteaza si ce crezi tu, daca esti multumit de liceuu asta ramai la el. E greu sa te adaptezi in alt loc e parerea mea, depinde de fiecare persoana. Bafta!

| DolceKiss a răspuns:

Pai spune-le asta si părinților tai! Sau poți spune ca ești îndrăgostit de o fata din actuala ta școala! Bafta!