| dragon190 a întrebat:

Salut.Eu iubesc o fata, dar inca un baiat o iubeste. Ea mereu se joaca cu noi(ba cu unul, ba cu altul). Ce sa fac sa o impresionez, sa iubeasca pe mine?

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Trebuie sa fii ca de obicei si sa-i arati cat de mult o iubesti. Eu iubesc un baiat cand vad ca ma iubeste; daruieste-i o floare razi cu ea sau cumpara-i o inghetata surprizabatting eyelashes
Succes! sigur o sa te iubeasca:****

1 răspuns:
| EyeOf a răspuns:

Fi tu insati si atata tot.Arata-i ca celalalt baiat este de moda veche.