| dragon190 a întrebat:

TPU.Eu iubesc o fata, dar si alt baiat o place. Ea stie ca amandoi o placem, asa ca se joaca cu noi. Din cate am vazut in ultima vreme, e il cam alege pe el. Ce pot sa fac sa o impresionez sau sa ma placa pe mine?

Răspuns Câştigător
| sillvia6 a răspuns:

Fii tu insutihappy daca se joaca cu amandoi asta inseamna ca nu face decat sa va manipuleze. daca esti convins totusi ca fata respectiva merita fa tot ce vrei pentru a "castiga". in dragoste si in razboi totul e permiswinking

1 răspuns:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Fa`o sa rada, fa pe smecheru` laughing..arata`i ca esti mai "de gasca" decat celalalt baiat. asta in cazul in care nu i s`a pus deja pata pe celalalt.big grin