| kitzulina a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma iubeasca din nou. daca tocmai ce s-a despartit de mine pentru ca a zis ca nu ma mai iubeste?sad

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. Ti-a zis clar ca n-o mai face, nu mai ai ce sa faci. C`mon, sunt o gramada de baieti out there care sunt sigura ca vor fi si mai potriviti pentru tine, sau macar nu vor mai renunta asa usor la tine. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci pe nimeni s ate iubeasca daca persoana respectiva nu simte asta.
La tine ce-i greu de inteles, ca te-a respins baiatul?
Trebuie sa dovedesti ca ai creier si ai inteles cand ti s-a spus ca nu te mai iubeste!

| OldSoul a răspuns:

De ce ai impresia ca-l poti dresa sa te iubeasca?
Si ca prin minune, sa zicem ca-l dresezi, chiar vrei sa traiesti langa un astfel de baiat, fara sange-n instalatie?

| Nemessys a răspuns:

Iubirea nu se obtine cu forta. Nu te mai iubeste si gata. Nu-l poti obliga tu. Trebuie sa se intoarca el la tine de buna voie. Dar daca tot vrei asa de mult sa te iubeasca, poti sa-ti folosesti farmecul feminin. Stii tu la ce ma refer laughing

| vocea a răspuns:

Daca nu te mai iubeste nu poti face nimic, inseamna ca nu -l mai atragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai mult decat sigur ca el nu mai are sentimente pentru tine, deci ce rost are ca tu sa incerci sa obtii ce ai avut inainte daca nu va mai fi la fel ca la inceput?