| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Eu si iubita mea vrem sa ne incepem viata sexuala, nu planificam asta ca si cum ar fi nu stiu ce, insa am avut experiente anterioare cand cu o alta fata am vrut sa fac sex, insa nu a vrut din prima, totul a fost treptat. Adica astazi ne dadeam bluza jos, peste cateva dati am ajuns sa ne dam pana si pantalonii jos, deoarece nu voia sa o facem brusc, chiar nici nu stiu cum sa va explic laughing. Ce parere aveti de fosta mea si daca am actionat bine cu ea si cum ar trebui sa actionez la actuala? Vreau raspunsuri serioase! Multumesc anticipat! Seara faina

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani aveti!

| mastadont a răspuns:

Cel mai bine ar fi să o întrebi pe ea, să comunici. Ea este singura în măsură să te lămurească în privința modului în care vor decurge experiențele voastre viitoare, doar întreab-o cum să faci ca totul să fie confortabil pentru ea, spune-i ce-ți place și ție și ajungeți la un consens.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Pai cum sa ma întrebi pe mine asa ceva? Cum sa-ti spun eu cum să faci și ce sa faci cu actuala ta iubita sau oricine ar fi este ceva intim între voi doi nu este ceva ce trebuie sa știe tot poporul și toată lumea Doamne ferește.

| Sorinelz1 a răspuns:

Eu zic sa ți vezi de treaba și sa nu umbli după prostii!

Du-te la lucru și fa te bărbat adevărat nu umbla după partide de sex în afara căsătoriei că nu te vad bine deloc!

Atenție mare!

| SpadaCraiovei a răspuns:

Pai fi atent. O duci in camera ii spui "Cmon madafaca cmon" sau "Haide fa ca am bemve", o pui in ce pozitie vrea cioca ta si ii dai tati.Sa sara tencuiala! ♡