| RedBullPower25 a întrebat:

Eu cu iubita mea vrem sa facem sex oral, eu ei cat si invers, ( precizez prima data cand face ea cat si eu, ne incepem viata sexuala amandoi ca sa zic asa ) si vrem sa facem fara prezervativ, este o problema grava? Va rog mult de tot sa fiti seriosi!

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Un sex oral cu prezervativ... e naspa. Iar la fata cum ii pui? Important este sa nu aveti nici un fel de leziune la zonele de contact intre voi gura, organe genitale. Daca va cunoasteti bine nu este nici o problema. Eu de exemplu nu as face cunnilingus unei fete pe care o intalnesc prima data. Felatie am facut la baieti si la prima intalnire.
Imi place ca sunteti open to mind.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

"Eu de exemplu nu as face cunnilingus unei fete pe care o intalnesc prima data. Felatie am facut la baieti si la prima intalnire."

Cum vine asta rolling on the floor

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Ce n-ai inteles?

| RedBullPower25 explică (pentru CodrutElian1990):

Mersi mult!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Problema cea mai gravă e că nu păreți pre bine informați în privința sexului și sexualității. În rest, niciuna.

| darkcynical232 a răspuns:

Sexul oral e mai ok fara prezervativ, dar daca va hotarati sa continuati activitatea si sa va incepeti in mod real viata sexuala sa nu uitati sa il folositi.

| Claudia2018 a răspuns:

Nu e nici o problema daca o faci fara prezervativ, din contra, e mult mai OK. Prezervativul nu-si are rostul in sexul oral, si daa daca faci asta inseamna ca iti incepi viata sexuala.

| PisipirelAlexamdru a răspuns:

Nu este nici o problema dacă spermă ta nu ajunge în vaginita este ok, nu se poate întâmpla nimic, stai liniștit și începeți viata sexuala