| bhdfdfgfgggggggg a întrebat:

Salut, fetelor... Dacă un bărbat atrăgător v-ar aborda pe stradă și v-ar propune ca în schimbul unei sume foarte mari de bani să mergeți la el în mașina sa de lux ca să faceți sex... Cum ați reacționa și ce decizie ați lua?

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Ok! Sa inteleg ca ai 3 sau 4 conturi si cum iti este blocat unul pui intrebari stupide pe celalalt cont? Sau sunteti mai multi frati?

| sofisis a răspuns (pentru sweetys):

Stupid e ca pune ACELEASI intrebari idioate de pe toate conturile laughing))

| alina2k18 a răspuns:

Ce masina boss?winking
laughing)))))))

| Randomuser2000 a răspuns:

Ai pus ochii pe una, este?

| TheWisest a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...dar 20 de lei sunt 20 de lei

| Boboc_Alexia_1990 a răspuns:

Buna!
Sa stii ca doar o fata care stă pe interes ar face asa ceva! Eu nu sunt una dintre ele
Si cu siguranță nu as accepta asa ceva
Fetele care stau pe interes se găsesc la orice colț de stradă, însă celelalte se găsesc mai rar.
Si ar mai fii o chestie
Fetele ușoare
Daca ar fi un bărbat atrăgător, nici nu s-ar mai pune problema si s-ar duce.
Multa sanatate!