| Lulu22 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ar aborda doi băieți atrăgători și v-ar propune să mergeți la o terasă la un suc, cafea etc. iar apoi să faceți sex cu ei...Ați accepta?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele una spun alta fac, asta pentru ca sunt emotionale de fel, reactioneaza diferit in functie de ciclul lor, daca fatuca e la ovulatie sunt sanse mari sa faca sex cu cel mai frumos, daca e la menstruatie nu-i arde de asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu, indiferent cat de atragatori ar fi, chiar as chema imediat Politia si as alerta pe toata lumea, pentru ca-i periculos sa faci asa propuneri in public, noi am crede ca am putea fii luate cu forta si violate.

Totusi, de ce doi baieti?
Nu esti capabil singur sa intretii o relatie sexuala cu o fata si ai nevoie de ajutor?
Sau iti place sa te masturbezi, cand prietenul face sex cu fata?
Personal mi se pare dezgustator asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce 2 baieti si nu unul? Nu, nu as accepta, eu imi astept motanelul meu sa-mi propuna asta.
Chiar poate fi foarte periculoasa o asemenea propunere, mai ales din partea unor doi necunoscuti, mai ales daca se lasa si cu sex. Sunt fete care se lasa usor convinse si le pica in plasa, eu am ochi si la spate.

| Razvanu a răspuns:

M-as fu...te cu ei groaznic