| LolLzz a întrebat:

Salut fetelor stiu ca intrebari din astea primiti cam des dar doresc sa o pun : Va plac baietii inalti, nici prea slabi nici grasi, potriviti, care sunt puternici si au simtul umorului? fara mishtouri etc... cel mai bun rasp ia o fundita iar celelalte vot

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Cui nu ii plac ma astfel de baietii. Inalti potriviti puternic dar sti in acelasi timp si sensibil si sa te simitit bine alaturi de el.Si mai ales daca e si romantic si te si iubeste e direct genul meu love struck.

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Poi pentru mine nu conteaza atat de mult aspectul fizica ci felul lui de a fi.Trebuie sa fie un baiat cu suflet bun care sa stie sa ma iubeasca si sa ma aprecieze asa cum sunt. Trebuie sa fie vorbaret, calm si glumet. eu am 1.77 decihee hee

| GuBeeBăăi a răspuns:

Baiatul perfect! Sa fie si sensibil si e minunat!

| CristinaHoran a răspuns:

Glumesti? Orice fata i-ar adora!(sa fie si sensibil si e baiatul perfect)

| ionutzaioana a răspuns:

Salut...mie imi plac baietii care sunt maturi da glumeti...si potriviti din toate punctele de vedere.big grin