| adimancool a întrebat:

Va plac baietii mai grasi sau mai slabi nu ma intereseaza medii, mai potriviti mai etc etc.grasi sau slabi atat la cei grasi vreau un argument ceva la cei slabi nu ma intereseaza

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Mai slabi.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu cred că i-ar place nimănui un sac de untură umblător. Decât unei grase.

| adimancool explică (pentru Wøodenpints):

Mai..nu ma refer de astia de dus la abator mai asa pic putina burta nu exageratlaughing

| Crucified a răspuns:

Poate doar în oglindă. laughing

| JustMeForever3 a răspuns:

Nu,nu imi plac baietii grasi pentru ca i chiar scarbos sa vezi cum isi misca suncile cand umbla si daca vrei sa mergi la munte cu ei obosesc foarte repede, asa ca te sfatuiesc sa i alegi pe cei slabi, parerea mea

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Mai slabuti