| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor vreau un sfat de la voi! Ma intilnesc cu un baiat de 3 ani. Ne intelegem bine. Dar avem o singura problema: Mama lui e contra mea si am avut multe probleme cu ea.Acum el e peste hotare si mi-a spus ca degraba este ziua mamei sale, m-a rugat sa o felicit. Eu nu stiu ce sa fac... vreau sa-i fac pe plac. dar cind imi aduc aminte ce spunea ea despre mine.imi pare ca o urasc din toata inima. Spuneti ce a-ti face voi in locul meu.va rog

Răspuns Câştigător
| ViViAnALaNa a răspuns:

Pai sti,ea chiar daca nu te place,arata-i ca tu nu esti ca ea,ca tu esti o persoana buna. Daca te duci de ziua ei la ea si i dai un cadou si o feliciti poate ca nu o sa te mai urasca chiar asa de mult, dar daca nu o feliciti, s-ar putea sa te urasca mai mult si sa ii spuna baiatului (iubitului tau) sa se desparta de tine pentru ca nu a venit si a felicitat-o si in cazul asta s-ar putea sa il pierziwinking

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

7 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

De fapt voi 2 sunteti impreuna, ea nu ar trebui sa se bage, e viata voastra.eu zic sa-i faci pe plac.nu ar trebui sa te intereseze ce zice ea.mergi si o feliciti si atat.nu lasa pe nimeni sa se bage in relatie voastra!:*

| Dearscorpion a răspuns:

Am spus ca ne intalnim de 3 ani dar nu ca are 3 ani.

| meryyyyyyyy a răspuns:

Buna eu zic sa lasi de la tine si sa-i faci pe plac yubytului tau sa o feliciti ca na o sa fie soacra ta mai tarziu si asa sunt unele mai rele de gura dar intr-o relatie nu parinti decid cu cine sa stea sau pe cine sa ea daca voi va iubiti de restul nu va intereseaza asa ca iti urez bafta...

| DrZzz a răspuns:

Un baiat de 3 ani?

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Ai spus 3 ani sau mi se pare?laughing
Esti sigura ca e corecta varsta?laughing

| Cupcakes a răspuns:

Lasa de la tine si mergi sa ii feliciti mama... poate isi va schimba parerea despre tine:X...

| Lorrmdde a răspuns:

DayaEmma : adica se intalneste cu el de 3 ani rolling eyes desteapta mai estiwinking!

Iar tie Danuta :