| Catalina_2435 a întrebat:

wave Cu doua zile in urma am vorbit cu un biata pe mess pe care il stiu demaidemult si dupa ore a vrut sa ne vedem! el ma petrecut pina acasa si cind am ajuns acasa si cind am vrut sa-i spun hai pa ne mai vedem, a spus: da ce nici nu ma saruti?! (si a vb serios, nu in gluma)eu am tacut si a venit el si ma sautat pe buze!

Am ramas putin socata (pentru ca nici nu mi-a propus intilnire si hop parca i-am acceptat si ne intalnim deja )... insa a fost ok, apoi, a doua zi seara mi-a spus sa esim am acceptat si am esit ma cuprins strins in brate, mi-a facut complimete, am vb despre noi doi, m-a sarutat french kiss, etc.

E ok si imi place baiatul pentru. ca e ft smecher si ft inteligent si destul de destept! dar tot ma mir de ceea ce sa intimplat, oare vrea sati bata joc de mine sau chiar ii placede mine? si asa e caracterul lui si vrea sa fiu al lui!? pur si simplu nu mi sa intimplat niciodata asa ceva parca suntem de o vesnicie impreuna! sa am incredere in el?

Sincer, nu stiu ce sa cred.

Poate ma ajutati si voi cu niste sfaturi va rog. fundita si voturi la toti! love struck

6 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Sincer nu cred ca isi bate joc de tine... vrea sa fie cu tine sa va simititi bine; dar eu zic sa nu ai incredere in el inca pentru ca e prea prematuri sa vorvbesti de asa ceva dupa ce v-ati intalnit de 2 ori. Distreaza-te cu el simte-te bine si vei vedea pe parcurs cum evolueaza relatia.
Si inca un sfat atunci cand incerca sa te saure intoarce putin obrazu prima data si joaca-te putin cu el... fa-l sa te doreasca si mai mult si nu-l lasa sa creada ca il placi prea tare

| Trufa_7676 a răspuns:

Lasa baietii si pune mana pe abecedar.

| Ioanna1Kukie a răspuns (pentru Trufa_7676):

Esti tampita?laughing)

| Trufa_7676 a răspuns (pentru Ioanna1Kukie):

Asta-i un fel de complex al tau ce se revarsa asupra celorlalti din cauza frustrarii? Si ca sa-ti raspund la intrebarea nu foarte inteligenta si absolut nefondata, nu...nu sunt tampita. Tu esti? Sau e doar nebagarea-n seama?

| Ioanna1Kukie a răspuns (pentru Trufa_7676):

rolling on the floor)! Nu sunt tampitaa.batting eyelashes daca vreii facem test de iq'u smug

| NoName_7204 a răspuns:

Ma Catalina ma, tu ai grave probleme de exprimare! straight face
In ceea ce priveste baiatu, isi bate jocwinking