| DarkWolf4x a întrebat:

Salut iarasi XD - Deci acum, ca a fost Valentine's day m-am gandit si eu sa fiu dragut si sa fac cadou fetei de care imi place, asa ca i-am luat o ciocolata, i-am oferit-o, ea a luat-o, m-a imbratisat si pupat si mi-a spus ca eu, cu gestul meu i-am facut ziua frumoasa.Intrebarea mea este cum pot sa-mi dau seama daca si ea ma place... in seara urmatoare dupa ce am mai discutat am intrebat-o daca am sanse... si ea a spus "da", dar de unde pot stii daca a spus-o din inima sau doar din mila? Ce sa fac sa stiu daca ma place? Detalii despre subiect in intrebarile trecute.Cine vrea funda?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Tu ne faci de rusine pe noi barbatii sau sa zic baieti laughing, pai mai, noi am ajuns sa intrebam fetele daca avem sanse? serios, asa umili am ajuns si daca a zis ca ai, nu a zis de mila, a zis fiindca te-a vazut un baiat de treaba care stie sa se poarte cu o fata plus ca a zis ca i ai facut ziua mai frumoasa, acum barbate invit o in oras, asta e urmatorul pas.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa timiditatea deoparte si invita fata oriunde iti trece prin minte, fa in asa fel incat sa fii cat mai des si cat mai mult in preajma ei. Poti fi sigur ca va accepta si te vei convinge ca ti-a declarat disponibilitatea deoarece are sentimente reale de afectiune fata de persoana ta. Daca va accepta sa va plimbati tinandu-va de mana poti considera partida castigata.

| neutrino a răspuns:

Daca a acceptat cu bucurie un asemenea cadou de la tine, atunci nu are cum sa nu te placa.

| lpavel a răspuns:

NU mai fi atat de fricos big grin o dovada mai mare n-are cum sa-ti arate! Ce-ai vrea sa sara in bratele tale si sa spuna ca nu mai poate fara tine? big grin Mai mult ca sigur te place!

| Doub a răspuns:

Ioooi. Fii si tu mai sigur pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Curaj gaina( un cazul tau cocos) ca te tai,feliez cu talent te decupez. aratati din nie afectiunea. chiar, daca acum sunt sanse minime sa te placa poate pe parcurs o sa te adore. in cel mai rau caz e curva curvelor si se ***€ cu tot pamantul. atunci, aia e. dar nu cred ca e. probabil ca nu se astepta ca un cadou, iar atunci i-ai toput un pic inima. eu zic sa stai mai mult cu ea, potu sa organizezi si un date romantic.