| ASDFGHSGACOOL a întrebat:

Imi cam place de un baiat, cand am iesit cu el afara mi-a spus ca sunt de treaba, si m-a imbratisat la plecare, si ma mai intrebat daca mai ies cu el pe afara... ma place? sau macar am sanse la el?

3 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca zice ca esti de treaba, inseamna ca este o sansa ca el sa te placa. Poti sa mai iesi cu el cand te invita si incearca sa va cunoasteti mai bine, sa va apropiati :* Iti zic sigur ca ai sanse

| DenyBuby a răspuns:

Daca ti-a spus ca esti de treaba, tea imbratisat so tea intrebat daca mai iesi cu el e evident ca te place daca nu are alta prietena sau iubita inseamna ca lui chiar ii place de tine si eu zic ca dupa mine ai cam 80 % sanse sa-l cuceresti dar fi sincera cu el si la urmatoarea data cand va vedeti spune-i scurt si clar fata-n fata ca il placi si te intrebi daca si el te place... funda?

| emilika a răspuns:

Cred ca te placehappy