| Ava1231 a întrebat:

Salut.
Ieri mi s-a terminat ciclul, adica azi ar fi a 6-a zi a ciclului. Diseară vreau sa fac sex neprotejat și ar fi și mai fain cu ejaculare inauntru.
Am vreo șansă de sarcina?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred. Mai încearcă pest vreo săptămână.

| dullcat a răspuns:

Da, ai sanse de sarcina.Iti recomand sa citesti :
https://contracept-m.ro/blog/sex-neprotejat-dupa-ciclu/

Iar daca nu va doriti copii, folositi prezervativ.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu sunt șanse sa ramai gravida.

| VoidEternal a răspuns:

Nu m-aș baza pe șansă în locul tau. Chiar daca șansele sunt mici nu sunt zero.

| FindMyName a răspuns:

Normal ca ai sanse, fata pe ce lume traiesti? Invata mai multe despre sex si pe urma gandeste te de 7 ori ce ai scris aici

| ziustin a răspuns:

Normal ca sunt sanse. Sperma traieste pana la 5 zile in tine deci sunt sanse. Depinde cand iti vine ovulatia. Daca tot ai chef sa-si dea drumul in tine, macar foloseste ovule anticonceptionale.