| Victorita15 a întrebat:

Salut Imi cer scuze, dar am mai mult de spus. Sper ca o sa doriti sa ma ajutati, cu toate ca am o istorie mai lunga. Deci, simpatizez un baiat mai mare decit mine, cu 4 ani. Chestia e ca si el mi-a spus ca ma simpatizeaza, dar s-a intimplat intr-un mod cam straniu. Deci, eu eram cam suparata pe dinsu si el mi-a spus asta. Deci, nu sunt convinsa ca ma place. Dar, i-am spus si eu ca-l plac! Vreau o relatie cu el, dar nu mi-a propus. Nu inteleg, imi pare ca se rusineaza de mine ca sunt mai mica sau chiarnu ma place. Numi scrie in fiecare zi. de multe ori sunt si eu online, cind el e online, dar oricum numi scrie. si nu inteleg, ma place sau nu. Si nu stiu ce sa fac...sai propun eu relatie sau nu. ce sa fac? please, ajutati-ma! chiar vreau sa am cu el o relatie da nu stiu cum sa o fac ca nici nu vb in fiecare zi. HELP ME. Promit funda si vot!

Răspuns Câştigător
| gabriela1150 a răspuns:

Uite..eu sunt intr-o relatie cu un baiat cu 4 ani mai mare de aproape 2 luni..doar ca mi-am dorit relatia asta..si intram pe el de mai multe ori, dar pentru ca stiam ca si el ma placea..trebuie sa fii tu.dar sa nu pari nici prea disperata..gen sa ii dai mesaje seci, si faze..adica il deranjeaza daca pari mai indiferenta asa, trust me! succes

| Victorita15 explică (pentru gabriela1150):

Deci imi sugerezi sa comunic cu el mai des (sa-i scriu eu)?

| gabriela1150 a răspuns (pentru Victorita15):

Da...bine, nu foarteeeee des..asa din cand in cand ..de ex azi, dupa peste 2 zile si cam asa.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intra-n gasca lui de prieteni, atragei atenţia si poate, poate.

| neutrino a răspuns:

Iti doresti o relatie care nu-ti poate aduce nimic bun, chiar poate iesi foarte rau pentru tine. Asadar, nu insista, se pare ca baiatul a inteles totusi ca voi doi nu puteti avea o relatie sanatoasa.

| Ceva123 a răspuns:

Eu una nu i-as propune nimic si as astepta sa faca el primul pas.Ar trebui ca baiatul sa curteze o fata si nu invers.